Всім відомо, що кейси Nanuk - кращий варіант надійно захистити своє обладнання. Будь то камера або фотоапарат, зброя або оптика, квадрокоптер або пляшка дорого вина - Nanuk буде надійно захищати, якщо правильно підібрати наповнення кейса - так званий ложемент. Для інформації ложемент (походить від французького logement - приміщення) - підкладка, у вигляді вкладиша, або підставка для фіксації будь-якої продукції, або заготовки. Може бути виконаний з різного матеріалу і виготовлений для різних цілей.
За наповненням кейси Nanuk можна розділити:
- Без наповнення або Empty Case тут все зрозуміло.
- Нарізаний поролон або Cubed Foam, універсальний варіант, так як дозволяє сформувати необхідну форму після покупки кейса.
- М'який роздільник або Padded Divider, органайзер з м'якими поділами на секції.
- Підготовлений поропласт. Використовується для вже готових форм і під конкретне обладнання.
- Монтажні панелі. Жорсткі пластини (алюміній або полікарбонат) для кріплення лицьової панелі приладів.
- Органайзери в кришку. Доповнення для будь-яких інших наповнювачів основного відділення.
Без наповнення.
Порожній кейс - один з найпростіших і найдешевших варіантів, дозволяє розмістити необхідне обладнання всередині, згідно його розмірів не використовуючи наповнення. Будь-яка конфігурація кейса може бути без наповнення, так як наповнення легко виймається.
Нарізаний поролон.
Один з найбільш оптимальних варіантів, так необхідну форму можна сформувати самостійно, вже після покупки кейса. Не завжди підходить для надважкого устаткування, так як щільність поролону, не дозволяє утримувати обладнання без дотику з внутрішньою стінкою кейса, а отже з твердою частиною.
М'який роздільник.
Один з варіантів з можливістю розділити (організувати) багато дрібних і крихких речей. М'які перегородки фіксуються на липучках, це дозволяє "на льоту" змінювати розмір секції органайзера.
Підготовлений поропласт.
Один з кращих варіантів, так як має необхідну щільність, більшу ніж у поролону, але меншу ніж у EVA-піни. Як правило таке наповнення використовується під конкретне обладнання, а листи поропласту склеюються для досягнення необхідної висоти (глибини).
Монтажні панелі.
Один з підвидів, так як кріплення для цих панелей передбачені майже у всіх кейсів з 903 по 960, крім серій 990 - 995. Nanuk передбачає фіксацію і розташування цих панелей як в кришці так і всередині основного відділення. Є готові панелі з алюмінію і полікарбонату, виробник також не обмежує використання інших матеріалів для клієнтів, в разі необхідності. Варто зауважити, що у версії кейса з наповненням під піну (Foam) монтажні кріплення в кришці спиляні (або заплавлені) тому використовувати версію кейса під монтажні панелі можливо тільки в основній частині.
Органайзери в кришку.
Можуть комбінуватися з будь-яким видом наповнення основного відділення. Має жорстку фіксацію на липучках і напівпрозорі кишені для наочності.
Не рекомендується вільне наповнення у вигляді пухирчастої плівки, нарізаного підготовленого пінопласту, так як під час руху варіант такого наповнення буде просажуватися і будуть порушені основні функції по наповненню. Компанія Nanuk не обмежує в формах наповнення, кожен в праві займатися самостійним виготовленням органайзерів, тим паче, що все розміри доступні. А компанія не в змозі задовольнити попит на всілякі види і форми існуючого обладнання.
Актуальні моделі: кейси Nanuk.